JOKER

JOKER

Zasady gry

Cena zakładów

Kiedy są losowania Jokera

Kiedy wygrana

Ile można wygrać


Sprawdzaj wyniki losowań Joker

Ile można wygrać w JOKERA? Setki tysięcy a w kumulacji nawet miliony zł...

Żeby zagrać wystarczy podać swoją szczęśliwą liczbę - JOKER (numer z przedziału od 1 do 36) . Tu możesz wygenerować swojego JOKERA.

Losowania odbywają się trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki.

Za jeden zakład zapłacisz 2,50 zł

Kupon składa się z JOKERA oraz czterech dodatkowych numerów wybranych na "chybił - trafił" z oddzielnej puli liczb od 1 do 50. Jeżeli chcesz samodzielnie wytypować te liczby, to każda z nich to kolejny zakład i kosztuje 2,50 zł.

Trafisz JOKERA i już wygrałeś! Wygrywasz więcej jeżeli trafisz liczby dodatkowe, im więcej liczb, tym większa wygrana.

Wypłata za trafienie samego JOKERA to 10 zł.

Trafiłeś 3 - 4 liczby bez JOKERA również wygrałeś!

Kumulacja określa wysokość głównej wygranej.

Pula za trafienie JOKERA i czterech dodatkowych liczb rośnie, jeżeli nikt nie trafił czterech dodatkowych liczb.

W nowej formule gra zadebiutowała w 2010 roku. Joker to gra lotto, która nie wymaga typowania kilku liczb, choć daje taką możliwość. Nie ma koniczności skreślania kilku numerów na kuponie lotto. Wystarczy jeden i już możesz zagrać w jokeraJ. Grając np. w lotto musimy w jednym zakładzie podać 6 różnych liczb. W przypadku jokera te 6 liczb pozwala nam zagrać aż 6 razy! Może to się okazać szczególnie ważne dla osób, które nie mają „lekkiej ręki” do typowania numerów lotto… Warto o tym pamiętać.

Elastyczność jokera polega na tym, że pomimo iż nie jest to warunek konieczny, to możemy typować więcej niż tylko jedną liczbę do pojedynczego zakładu lotto.  Zamiast zdawać się na ślepy los i pozostawić 4 dodatkowe numery na „chybił – trafił”, Gracz może samodzielnie wytypować te liczby. Jednak jest to związane z dodatkowym kosztem – za każdą dodatkową liczbę w grze joker należy zapłacić 2,50 PLN. Takie są zasady lotto:( Dzięki temu zyskujemy pełną kontrolę nad naszym zakładem.

Możliwości wytypowania liczb lotto jest wiele i zapewne każdy z nas ma swoje własne sprawdzone metody. My zachęcamy do skorzystania z funkcjonalności jakie umieściliśmy na naszej stronie – generatora liczb losowych oraz liczb numerologicznych. Szczególnie druga opcja daje odrobinę zabawy i dość duże możliwości. Po pierwsze można szybko poznać numerologiczne liczby imienia, nazwiska, daty urodzenia, dnia i losu. Ale co ważne do typowania liczb lotto możemy skorzystać z liczb numerologicznych związanych z naszymi bliskimi, partnerami, przyjaciółmi, dla osób z wyobraźnią liczb związanych z ukochanymi zwierzętami a dla niepokornych związanych nawet z nieprzyjaciółmi… Ta ostatnie opcja w przypadku wygranej może okazać się nietypową i przewrotną formą odegrania się na naszych wrogach:)

 

 

Dodatkowe informacje