LICZBY NUMEROLOGICZNE

Ocena użytkowników:  / 399
SłabyŚwietny 


Kliknij w poniższe podkreślone napisy - linki, aby wygenerować właściwą liczbę numerologiczną.

 

LICZBA IMIENIA I NAZWISKA

LICZBA DATY URODZENIA

LICZBA DNIA

LICZBA LOSU

NUMEROLOGIA zwiera ogromną wiedzę o liczbach.

W grach LOTTO liczby są esencją wygranej.

Typując swoje szczęśliwe numery na kolejne losowanie skorzystaj z potęgi NUMEROLOGII - odczytaj i skreśl swoje LICZBY NUMEROLOGICZNE. Na tej stronie naszego serwisu możesz poznać numerologiczne liczby imienia i nazwiska, daty urodzenia, liczbę dnia i liczbę losu.
Sprawdź jakie są liczby numerologiczne Twoich bliskich (partnera/partnerki, dzieci, rodziców, przyjaciół, sympatii...). Spróbuj połączyć je w różnych kombinacjach na kuponach lotto i przekonaj się, czy przyniosą Ci szczęście i fortunę!

Jeżeli to jest niewystarczające to przecież możesz poznać liczby numerologiczne związane z osobami nieprzyjaznymi Tobie i również wykorzystać je do typowania numerów w grach lotto. Przewrotność losu jest nieodgadnięta i może właśnie ten pomysł okaże się trafny…

Zastanów się, czy nie masz w swoi bliskim lub dalszym otoczeniu osób, które stale mają tzw. farta. Mogą to być również ludzie, których nie znasz ale wiesz, że są „szczęściarzami”. Ludzie obdarowani przez los szczęściem mogą stać się również cennym źródłem „pozyskania” szczęśliwych liczb numerologicznych. Wystarczy poznać ich imiona, daty urodzenia, następnie wpisać je do naszego formularza i skreślić ich liczby numerologiczne na własnym kuponie lotto:) Przekonaj się samemu, czy możesz wykorzystać dla siebie szczęście przypisane innym…

Skoro w kontekście gier lotto poruszyliśmy temat liczb numerologicznych winniśmy Ci drogi Użytkowniku również kilka słów na temat samej numerologii. Poniżej postaramy się przekazać najważniejsze informacje na ten temat. 

Badanie symboliki liczb liczy sobie już kilka tysięcy lat. Pomimo ogromnej siły zawartej w numerach warto jest pamiętać, że liczby podpowiadają, ale nie są w pełni siłą sprawczą. Ostatecznie wszystko jest uzależnione od człowieka, a każdy z nas jest odpowiedzialny za kształtowanie własnej drogi życiowej.

Czym jest numerologia?

W dużym uproszczeniu jest to prognozowanie z liczb. Zakłada, że numer komuś przypisany ma związek z jego losem. Naukowcy podważają jej wartość twierdząc, że nie ma racjonalnych dowodów na jej skuteczność. Jako numer komuś przypisany numerologia uznaje nie tylko liczby, ale również zapisane w postaci liczb nazwy własne. Do zamiany nazw na liczby służy specjalny sposób kodowania liter.

Numerologia zakłada, że nic nie dzieje się przypadkowo. Duch wstępuje w ciało, żeby idąc przez całe życie stale się doskonalić. Nauka numerologiczna pozwala określić jakie etapy są przed, a jakie już za nami. Ułatwia przede wszystkim poznanie siebie. W pradawnych czasach uznawana była za jedną z nauk świętych rozpowszechnianą poprzez kapłanów. 

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że Pitagoras często uważany jest za ojca współczesnej numerologii, choć nie jest jej autorem. Jego zdaniem wszelkie zjawiska zachodzące we wszechświecie można sprowadzić do wzorów liczbowych. Specjalne znaczenie liczbom nadawali Babilończycy, Hindusi, Egipcjanie, Inkowie, Fenicjanie, Majowie, Aztekowie, Sumerowie a nawet Chińczycy. U podstaw numerologii wymienia się dwa źródła – wierzenia (pochodzące z Kabały) oraz tradycję pitagorejską.

Numerologię można wykorzystać na wiele sposobów. Do najczęstszych należą przygotowanie horoskopu, dobór partnera/partnerki, wsparcie decyzji biznesowych i wiele innych. Tak naprawdę sposobów wykorzystania mocy liczb jest niezliczona ilość.

Numerologia uwzględnia cyfry do 0 do 9 oraz 11 i 22. Każdej liczbie przypisane jest odpowiednie znaczenie. Na każdego z nas wpływają liczby, z którymi jesteśmy na zawsze lub nie na zawsze związani. Wpływ taki zwany jest wibracją. Pozytywne wibracje generują liczby parzyste z parzystymi i nieparzyste z nieparzystymi. Wyjątkowe są liczby 11 i 22 dlatego, że niezależnie z jakimi liczbami się spotkają zawsze wibrują pozytywnie.

Przykładowa, skrócona interpretacja liczb imienia

Jedynka – osoby pewne, śmiałe, skuteczne i samowystarczalne.

Dwa – osoby wrażliwe, subtelne, uważnie słuchające i będące dobrym doradcą a także lojalne.

Trzy – osoby o szerokich zainteresowaniach i komunikatywne. Pogodne, żywiołowe i energiczne.

Cztery – osoby zasadnicze, „rutyniarze”, dyplomaci z delikatną osobowością. Wierne w związkach i godne zaufania.

Pięć – osoby pogodne, bardzo żywiołowe, łatwo nawiązujące kontakt, rozrywkowe i towarzyskie.

Sześć – osoby rodzinne, oddane, kontaktowe i pomocne. Ceniące bezpieczeństwo, ale mające czasem problem z podejmowaniem decyzji.

Siedem – osoby perfekcyjne, skryte, posiadające logiczny umysł i naturę odkrywcy. Posiadają świetną intuicję, lubią poszerzać swoją wiedzę.

Osiem – osoby pracowite, świetnie zorganizowane, ambitne i konsekwentne.

Dziewięć – osoby uczuciowe, z pasją, mądre, tolerancyjne i opiekuńcze. Uczciwe, lojalne i godne zaufania, otwarte na nowe znajomości.

Teraz skoro już przybliżyliśmy nieco tematykę numerologii zachęcamy do wypróbowania i  wykorzystania jej w grach lotto!

 

 

Dodatkowe informacje