MINI LOTTO

MINI LOTTO

Jak grać

Cena zakładu

Ile można wygrać

Kiedy odbywają się losowania

Wyniki losowań

Jeden zakład MINI LOTTO to tylko 1,25 zł.

Możesz wygrać nawet do 300 000 zł.

Skreślasz 5 z 42 liczb. Swoje szczęśliwe numery możesz wylosować w tym miejscu - GENERATOR LICZB LOSOWYCH MINI LOTTO. Możesz też w kolekturze zagrać na "chybił - trafił". Zachęcamy jednak z korzystania z zewnętrznego źródła typowania liczb.

Żeby wygrać musisz poprawnie wytypować 3, 4 lub 5 z 42 liczb.

Losowania MINI LOTTO odbywają się we wtorki, czwartki i soboty około godziny 22.15. TU MOŻESZ SPRAWDZIĆ WYNIKI LOSOWAŃ MINI LOTTO.

Jednorazowo możesz wysłać kupon na 10 kolejnych losowań.

Jeśli masz ochotę możesz zagrać systemem. Skreśl od 6 do 12 liczb z przedziału od 1 do 42. W ten sposób "obstawiasz" wszystkie możliwe kombinacje z udziałem skreślonych numerów. Ważne jest to, że na wszystkich wykorzystanych polach jednego blankietu musisz skreślić taką samą ilość liczb np. 6, 7, 8, 9, 10, 11, lub 12.

MINI LOTTO gra, która do 8 października 2009 roku nosiła nazwę Express Lotek, po raz pierwszy została wprowadzona w 1976 roku. Co ciekawe od samego początku jednym z dni, w którym odbywają się losowania jest środa. Losowania prowadzone są od tamtego czasu z 2,5 letnią przerwą od 1998 do sierpnia 2000 roku. To klasyczna gra Totalizatora Sportowego ciesząca się od lat stałą sympatią Graczy. Przez ten czas powstało wiele systemów, metod, sposobów i pomysłów na wytypowanie zwycięskich numerów MINI LOTTO. My zachęcamy do skorzystania z liczb numerologicznych. Na naszej stronie możesz w bardzo łatwy sposób poznać liczbę imienia i nazwiska, daty urodzenia, dnia oraz losu. Nie potrzeba znać się na okultyzmie, wystarczy jeżeli zostaną wprowadzone wymagane informacje np. imię a nasz skrypt, zgodnie z zasadami numerologii, wyświetli właściwe numery. Zapraszamy do skorzystania z tej funkcjonalności również osoby, które nie są zainteresowane wykorzystaniem liczb numerologicznych w grach lotto. Poznanie ich może dać sporo zabawy – możesz wygenerować liczby dla siebie, siostry, brata, dziewczyny, chłopaka, żony, męża, kochanki, kochanka:) Wszystko zależy do naszej kreatywności…

 

ŻYCZYMY POWODZENIA!!!

 

 

Dodatkowe informacje