MULTI MULTI

MULTI MULTI

Ile liczb wybierasz

Cena zakładów multi mulit

Kiedy odbywają sie losowania

Wyniki losowań

Ile możesz wygrać

W MULTI MULTI wybierasz od 1 do 10 liczb z puli od 1 do 80 numerów.

Im większą ilość liczb wybierasz, tym więcej możesz wygrać.

Podstawowa stawka MULTI MULTI to 2,50 zł (za nią grasz maksymalnie o 250 000 zł).

Dodatkowo możesz wybrać opcję PLUS. Podstawowa stawka z PLUSEM to 5 zł. W tej opcji wygrasz, jeżeli ostatnia liczba w losowaniu będzie jedną z liczb, które wybrałeś. Wybierając tą opcję możesz wygrać nawet 2 500 000 zł.

Tu możesz wygenerować swoje numery.

Jednorazowo możesz wysłać swoje liczby na maksymalnie 28 losowań.

Losowania odbywają się 7 razy w tygodniu, 2 razy dziennie - o godzinie 14.00 i o 22.15.

Sprawdzaj wyniki losowań MULTI MULTI.

MULTI MULTI to gra lotto dająca wiele różnorodnych możliwości. Typujesz do 10 liczb z puli 80 numerów, grasz o 250 000 lub nawet o 2 500 000 PLN – sam decydujesz o jaką stawkę grasz. 14 losowań MULTI MULTI tygodniowo, również w niedzielę! Dla osób, które naprawdę lubią tę zabawę to doskonały sposób, aby szaleć każdego dnia i nie prawie nigdy nie tracić kontaktu z grami lotto! Wielość możliwości jakie oferuje MULTI MULTI pozwala na jednoczesne stosowanie wielu strategii lub jednej złożonej dla wytypowania zwycięskich numerów lotto.

Należy jednak pamiętać, że poprzez taką  złożoność z grą wiąże się również konieczność zrozumienia jej zasad i właściwego ich stosowania. Gramy przecież po to żeby kiedyś wygrać, a jak pokazuje historia grono milionerów lotto stale rośnie. Kwoty jakie wygrywają są czasem naprawdę ogromne!  Ale wracając do MULTI MULTI, jeżeli szukasz gry dającej możliwość „samodzielnego decydowania o tym jak grać” to wydaje się, że jest to gra doskonale nadająca się do tego.

Pomimo tego, że losowania odbywają się tak często nie ma konieczności obserwowania ich wyników na bieżąco. Nic Ci nie umknie i niczego nie stracisz, jeżeli sprawdzisz wyniki raz na jakiś czas. Na odbiór wygranych lotto, w których łączna suma wypłat dokonywanych na podstawie jednego kuponu przekracza kwotę 2 000 zł. masz 60 dni, począwszy od dnia następującego po dniu losowania.

Dla smaczku dodamy, że MULTI MULTI do połowy roku 2009 nazywane było Multi Lotkiem. Nazwy jakie proponowano dla gry przed jej wprowadzeniem to np. Multilotto i MaxLotek. Zadebiutował w marcu 1996 roku. W 2007 roku dodano opcję Multi Lotek Plus i zwiększono wysokość maksymalnej wygranej do 25 000 000 PLN przy wybraniu tej opcji.    

ŻYCZYMY DUŻYCH WYGRANYCH!!!

 


 

Dodatkowe informacje