TESTY PSYCHOLOGICZNE LOTTO

Kliknij w poniższe podkreślone napisy - linki, aby przeprowadzić wybrany test:)

UWAGA skrypty mogą nie działać na przeglądarce Internet Explorer. Rekomendowaną przeglądarką jest Firefox.

 

PSYCHOTEST TWÓJ STYL GRY

PSYCHOTEST INTENSYWNOŚĆ GRANIA

PSYCHOTEST METODY WYBORU LICZB LOTTO

PSYCHOTEST UZALEŻNIENIE OD GIER LOTTO

 

W tym miejscu naszego serwisu możesz dowiedzieć się jakim jesteś graczem lotto:) Przekonaj się jaki jest dla Ciebie najbardziej naturalny sposób wyboru liczb, jak często lubisz grać, za jakie kwoty, czy możesz uzależnić się od gier lotto… Może te informacje pomogą Ci znaleźć najlepszą metodę/sposób gry, a może pozwolą uniknąć zagrożeń związanych z brakiem kontroli i stopniowym uzależnianiem się od gier losowych. Dowiedz się więcej osobie:)

Już od bardzo dawna dla określenia predyspozycji, skłonności, ukrytych możliwości drzemiących w człowieku wykorzystywane są testy psychologiczne. Czasem wydaje się nam, że jesteśmy „jacyś”, a po przeprowadzeniu testy wyniki wskazują, że jesteśmy nieco inny… Często po dłuższym zastanowieniu stwierdzamy, że rzeczywiście nie wzięliśmy pod uwagę całości naszego obrazu i interpretowaliśmy siebie samych wybiórczo. Czasem z pewnym zaskoczeniem stwierdzamy, że dzięki przeprowadzeniu testu lepiej rozumiemy samych siebie. Tak to już jest, gdy sami siebie oceniamy robimy to subiektywnie, a gdy poddamy się testom to otrzymamy wynik znacznie bardziej obiektywny. Stąd ta różnica. Pamiętajmy jednak, żeby przy przeprowadzaniu testów zachować odrobinę poczucia humoru, nieco dystansu i szczyptę niezależności. To jednak tylko testy i nie wszystkie zmienne biorą pod uwagę… Może traktujmy je jako dobrą zabawę:)

Na naszej stronie znajdują się testy związane z grami Lotto i na tym się skoncentrowaliśmy. Zapraszamy do skorzystania! Być może w jakimś stopniu, komuś z Was pomogą tak ukształtować sposób gry, aby był zgodny z jego charakterem. A być może pozwolą komuś uniknąć uzależnienia od szalonej niekontrolowanej gry…

Życzymy dobrej zabawy!

 

Dodatkowe informacje